Konsultacje

Porozmawiajmy.

Umów się na krótką, bezpłatną rozmowę, podczas której wspólnie sprawdzimy możliwości indywidualnej współpracy. Porozmawiamy o stojących przed Tobą wyzwaniach, po czym ja zaproponuję Ci rozwiązania, a Ty zdecydujesz co robimy dalej.

Formularz zapisu na bezpłatną konsultację

Jak wygląda taka współpraca?

Każdy jest inny – mamy różne problemy, wyzwania, cele, doświadczenia. Dlatego właśnie podchodzę do tematu bardzo indywidualnie. Tak naprawdę ramy współpracy ustalamy właśnie na pierwszej rozmowie – wtedy określamy co jest do zrobienia i jak możemy to osiągnąć. Każdy ma też inne potrzeby – i moją rolą jest się do tych potrzeb dopasować. Niektóre zmiany wymagają jednej rozmowy, a inne będą opierać się na regularnych konsultacjach. Jedni wolą intensywny proces, a inni spokojne, rozłożone w czasie działanie. Każdy człowiek jest inny oraz każdy cel/problem jest inny.
Dlatego aby dokładnie określić jak będzie to wyglądało w Twoim przypadku, potrzebujemy najpierw niezobowiązująco porozmawiać. Tę rozmowę możesz potraktować jako sprawdzenie możliwości – jeśli będziesz zainteresowany dalszą współpracą, to wykupisz sesję i zaczniemy razem pracować.

Dla kogo to jest?

Przede wszystkim współpraca jest dla osób, które zmagają się z powtarzającymi się problemami, wyzwaniami, dylematami. Jeżeli utknąłeś w jakimś punkcie, czujesz tymczasowe zagubienie, brak kontroli, brak poczucia postępu, brak skuteczności – to mogę Ci pomóc. Jeśli są elementy dotyczące efektywności osobistej, które ciężko Ci przeskoczyć, zgłoś się do mnie – razem zdecydowanie łatwiej jest pokonać takie ograniczenia. Jeśli masz swoje ambicje, czujesz potrzebę rozwoju i bycia bardziej skutecznym, zapraszam Cię do współpracy indywidualnej.

Co możemy zrealizować?

Z moim wsparciem:
-> Wyznaczysz jasny kierunek działań. Dokładnie określisz cele i stworzysz skuteczny plan, jak je osiągnąć.
-> Przełamiesz zagubienie, opór i brak wiary w siebie. Nabierzesz rozpędu w działaniu.
-> Poradzisz sobie z prokrastynacją i innymi niekorzystnymi nawykami.
-> Zbudujesz wspierające nawyki i poukładasz swoją codzienność.
-> Zbudujesz odpowiednią motywację, dyscyplinę i systematyczność.
-> Nauczysz się lepiej planować i konsekwentnie realizować.
-> Zwiększysz wydajność w pracy/biznesie i w życiu prywatnym.
-> Nauczysz się pracować w skupieniu i unikać rozproszeń.
-> Zwiększysz pewność siebie i poczucie własnej wartości.
-> Nauczysz się lepiej organizować swój czas i pracować na priorytetach.
-> Poznasz narzędzia, które poprawią Twoją produktywność i ułatwią Ci życie.
-> … i wiele, wiele więcej. 😉

Tak naprawdę mogę pomóc Ci w niemal wszystkich aspektach związanych z poprawą własnej skuteczności i wydajności – od pracy z mentalnością, przez planowanie i budowanie motywacji, aż po wykorzystanie technologii w celu przyspieszenia czy automatyzacji działań. Oszczędzimy Ci masę czasu i przyspieszymy wyniki. Wszystko zależy od tego jakie masz cele i w jakim momencie życia aktualnie się znajdujesz – na tej podstawie określimy priorytety, na których będziemy pracować.

A jeśli zgłosisz się do mnie z czymś, w czym nie będę mógł Ci osobiście pomóc – po prostu polecę Ci innego specjalistę. Nie zostawię Cię bez żadnej pomocy.

Jak wykupić płatną sesję?

Jeśli już teraz wiesz, że chcesz ze mną współpracować – wykup indywidualną sesję TUTAJ i od razu zaczniemy działać.

Scroll to Top